| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Idei de cadouri pentru mama? aveti?

16 răspunsuri:
| adry2001 a răspuns:

Da am eu o gramada. ce zici de niste flori pe langa care i mai poti lua un inel o bratara ceva de genu. iai ceva cei place. sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?

| teiubescadelina a răspuns:

O bratara cea mai buna mama o felicitare big grin Flori Un te iubesc mareEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Funda?

| Magnum27 a răspuns:

Fai si tu o scrisoare, cumparai un parfum, un palton( geaca ) sau cumparai un tablou

| Malina_Mally_1977 a răspuns:

Sakuut `` happy... stiu ca asta nu e o idee pre buna, dar cumpara niste flori si dimineata adu-i micul dejun la pat si pune o felicitare dersenataa de tine :0 Crede-ma, am incercat asta si a mers de minunewinking... Incearcaa

| Enki a răspuns:

Un buchet de flori, un parfum, o pereche de cercei, o bratara...

| kx123 a răspuns:

Tu o cunosti cel mai bine si sti ce ii place. Niste flori, o bratara, ceva care ii place. Eu iti urez bafta!

| ANDREIAd a răspuns:

florile sunt cele mai frumoase, mai ales trandafirii. un buchet mare ar fi frumos. sa-i scrii ceva frumos in felicitare, ceva care sa o emotioneze pana la lacrimi. poate si o poza cu toata familia in rama ar fi frumos. big grin

| onasis1961 a răspuns:

Un ghiveci de flori naturale şi o iconiţă argintată!

| iuuliia a răspuns:

- O ramă foto cu o imagine cu familia.
- Un buchet cu florile ei preferate.
- Un set de bijuterii. [ Lanţ + cercei ]
- O eşarfă.
- O felicitare + bani. [ ca să-şi cumpere ea ce vrea şi ce îi place ]
- Un set de ceşti de cafea.
- O trusă de machiaj.

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Iai un ursuletclasic dala maro scrie-i pe burtica te iubesc; ia o vaza mica si pune doar o floare pune cesul inainte sa se trezeasca ea pune pe o tava vaza ursuletul micul dejun da la p-at fai pachetu pune pe frigider multe biletele si toate saq alcatuiasca o inima si pe acea inima mare scrie multe mesaje de te iubesc cultate ridicate orizontale inimiore si spune-i ca o iubesti si pupo

| I1miss1you1Baby a răspuns:

Buna. eu zic sa ii cumperi un buchet de trandafiri albi... si sa ii pui un bilet in el in care sa ii scrii ca o iubesti si o poza cu tine.Ii mai poti da un bibelou sau sa ii pregatesti o cina cu sotul sau cu familia si prieteni :X Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un buchet de flori. Ce zici de trandafiri rosii? O scrisoare in care sa spui ce crezi, si ce simti pentru ea. Un parfum. O cina cu toata familia. Orice iai lua, cred ca un simplu ''te iubesc'' o va face fericita.

| RossieR a răspuns:

Accesorii,produse de machiaj, parfum, crema, ceva de imbracat... sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| 11111888188818181818181 a răspuns:

Daca vrei sa ii oferi de craciun ia o cizma rosie bibelou si pune flori in ea. Sper ca te am ajutat. Funda?