| marinelamarin a întrebat:

Idei de cadouri pentru mama, funda!

Răspuns Câştigător
| Imstrong a răspuns:

Pai cel mai frumos cadou e iubirea ta!
Du-te strange-o in brate impreuna cu un cadou in care sa fie: Un parfumel finutz, gasesti tu unu mai dragut :* O felicitare in care sa-ti exprimi toata iubirea fata de ea, un lantisor cu inimioara (mai valoros daca ai bani)Sii un buchet de flori, Aaa si o petrecere surpriza daca iti permiti.Si dupa asta spune-i un "Te iubesc" si e de ajuns, o sa-i placa 100% ..La multi ani mamei tale! :* Funda?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un tort mare

| StalkerSoul a răspuns:

Un buchef de flori, o bijuterie.

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Uite aici cateva sugestii:
- carti
- parfum
- cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
- bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
- esarfa
- ghiveci cu flori
- buchet cu flori
- vaza
- obiecte decorative
- fotografie cu tine, cand erai mic/a, inramata
- album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
- obiecte de arta (cum ar fi un tablou)
- lampa sau veioza pentru citit
- geanta sau poseta
- ceas de mana
- portofel
- obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| marinelamarin explică:

Vreau o lista intreaga

| Aiko1chin a răspuns:

Sincer, e mama ta. Ceva din inima, facut cu dragoste. Ceva manual, o felicitare cu cateva gânduri de ale tale, sau sa ii compui o poezie sau un cantec. Nu cred ca ceva material cumparat merita.

| Bianca_Murariu_1994 a răspuns:

-un buchet de flori
-o bijuterie
-cosmetice
-un album ( unde poti pune poze in care sunteti impreuna )
-esarfa
-o felicitare
- un parfum
- o cana cu numele ei
sau poti chema niste rude si îi puteti face o petrecere surpriza
Sper ca te-am ajutat

| MikiMihaelaGbi a răspuns:

Păi. vezi și tu ce lucruri ii plac, intreab-o mai pe ocolite ce și-ar dori... Iți dau și eu câteva exemple care sper să te ajute. - Un buchet mare de flori frumoase; - Un ceas; - Un inel frumos; - O brătară care să simbolizeze iubirea pe care i-o porți; - O bluză frumoasă; - Un bibelou mișto sau - Ceva făcut de mana ta care să ii intre la inimă. big grin

| alexandrazuzy a răspuns:

Buna,eu cred ca un cadou bun mamei tale ar fi sa:te trezesti inaintea ei sa ii pregatesti micul dejun, la pat. Dupa ce se va trezi sa gaseasca curat la bucatarie daca nu ai strans si toata zioa nu o lasa sa faca nimic trateazo ca reginawinking