| silvia_6803 a întrebat:

Ieri m-am certat cu prietenul meu deoarece eu am intrat pe hi5 lui si o fata iy lasase comm daca mai are o poza cu doua inimi in pahar, si l-am sunat si i-am zis de ce iy da si ei aceleasi poze care mi le dadea si mie stiu ca pare o prostie dar am fost geloasa pe moment si culmea ieri era si ziua lui in fine dupa ce am discutat noi la telefon am inceput sa il jignesc si s-a suparat foarte tare pe mine si i-am zis ca numai vreau sa fiu cu el da am ziso la nervi si acum nu stiu ce sa fac sa il impac si sa iy arat ca imi pare rau astept sfaturile voastre va multumesc!

Răspuns Câştigător
| emma_6707 a răspuns:

Spune-i ca tu credeai pozele alea speciale, ca erau oarecum legate de voi si ca ti-ai simtit intimitatea ta cu el calcata in picioare, ca te-ai simtit amenintata si ca regreti foarte mult felul in care ia-i vorbit si ca vrei sa va impacati si ca vrei sa te revansezi. du-l la un film sau ceva de genu, la o prajiturasmug

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Mergi al el şi spune-i ce ne-ai spus nouă, că-ţ pare rău că au fost cuvinte spuse din gelozie şi că regreţi. Şi că-l rogi să te ierte pentru că i-ai stricat ziua de naştere că nu o să se mai repete. Că-l iubeşti şi să te ierte.

| lays a răspuns:

Pai te-ai aruncat cu capul inainte. ce-i drept si eu m-as fi suparat, dar nu as fi reactionat asa.iti ceri frumos scuze, ii spui ca tii la el si e normal sa fii geloasahappy, si ca nu se va mai intampla.intalniti-va,nu ii spune toate astea la telhappybafta:*

Răspuns utilizator avertizat
| dia_4934 a răspuns:

Trimitei o scrisoare sau un mesaj pe mess si spune-i ca iti pare rau ca ai fost geloasa pentru ca il iubesti mult si toate acele lucruri au fost la nervi