| maria_1946 a întrebat:

Imi caut sora se numeste coarna v florentina iuliana si locuieste in ploiesti

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti adresa la Serviciul Public Comunitar Local pentru Evidenta Persoanelor din Ploiesti si ii rogi sa-ti comunice domiciliul. Succes si numai bine!

9 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Ai putea cere ajutorul Politiei.Sunt sigura ca te va ajutahappy

| cccp_4613 a răspuns:

De cand nu ai mai vazut-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma lasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma lasi? cum insarcinata? mama prostiei este gravida intotdeauna

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

E o gluma?
adica. cum?
ati fost separate?
ce s. a intamplat?
da.ne detalii.

| maria_1946 explică:

Nu am vazut-o de 15 ani mama noastra a murit vreau sa stiu cum e imi e dor de ea

| maria_1946 explică:

Ce inseamna hai ma lasi

| maria_1946 explică:

Raspundeti va rog

| maria_1946 explică:

In nici un moment nu am vorbit de o sarcina