| abel777 a întrebat:

Imi cer scuze de cross-posting, dar nu stiu daca comentariile readuc intrebarea in atentia userilor pe acest site.
Am mai intrebat si aici: http://www.tpu.ro/......r-este-sa/

Credeti ca daca sotia mea l-ar aborda direct pe colegul ei de serviciu ar fi ok?

Nu stie sigur daca acel coleg chiar ii place de ea, dar intuieste asta.

Cu toate astea, daca l-ar lua la discutie nu stie ce efecte ar putea avea asta. Ea vrea sa vina linistita la serviciu, sa nu fie tot timpul cu gandul la ce gandeste/vrea colegul ei. Si nu poate afla asta decat daca il intreaba. Dar oare este ok sa faca asta?

Ea lucreaza intr-un open-space, si asta ar fi o alta problema pentru ca toti colegii ei sunt pe acolo. Este vreun mod in care poate sa il ia la discutie? Ma gandeam ca poate sa-l astepte dimineata in afara cladirii cand vine la serviciu, dar nu stiu, pare putin ciudat la prima vedere cel putin.

Va multumesc frumos pentru orice sfat ne puteti da!

2 răspunsuri:
| waru2012 a răspuns:

Mane mai merge metin 2 mondial cami apare ch1...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa il ignore o perioada, daca tot va continua, atunci trebuie discutat serios cu el, Stabiliti o intilnire dar cu tine de fata, nu numai ea si el.Numai bine.