| Melissa45 a întrebat:

Îmi doresc ca mama mea să petreacă mai mult timp cu mine. Eu și cu ea locuim la părinții ei din cauza tatălui meu ca o bătea, eu aveam 5 luni când s-a mutat la părinți ei. Mai am o sora și un frate, ei sunt mai mari ca mine. Mama vine de la munca obosita de asta nu poate petrece timp cu mine.Cum pot petrece mai mult timp cu ea? Chiar dacă am 16 ani îi simt lipsa ca nu petrece timp cu mine

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt momente pe care ti le poti petrece cu mama ta!
sa o ajuti la treaba.Asa mai discutati si voi ca fetele. Stabiliti si voi o oora pe saptamna atunci cand nu este la munca, in care sa iesiti la plimbare doar voi doua.

| alibaba99 a răspuns:

Sa ii explici, cand stati de vorba intr-un mod placut, ca tie iti plac foarte mult momentele astea si ai vrea sa se repete cat mai mult.