| Valentina7777777 a întrebat:

Îmi doresc să petrec mai mult timp cu tatal meu biologic mama şi cu tata sunt divorţaţi eu stau cu mama şi cu actualul ei soţ (tatal meu vitreg) eu am şi o sora ea locuieste cu tatatl meu biologic sora mea are 20 de ani.Cum pot petrece mai mult timp cu tatal meu biologic si cu sora mea?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii intrebi pe ei, nu pe noi.

| sierra1 a răspuns:

La divorț, cum au fost partajată vizitarea copiilor de către soți?

| Cipi1212 a răspuns:

Mama ta nu te lasă?

| Dragobeta a răspuns:

Ii spui mamei ca ai nevoie sa petreci timp si cu sora ta. Si ca daca tatal e bun pentru sora ta, poate fi bun si pentru tine. Asa ca, vrei sa-i vezi pe amandoi. Indiferent de relatiile de ura dintre ei.