| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac 2 baieti foarte mult, si ei ma plac dar nu stiu pe care sa il aleg... niste idei plsss

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa piatra foarfeca si hartie si vezi care castiga cu ala ramai laughing

| Psihiatra a răspuns:

Intreaba`i pe amandoi in zile diferite aceleasi intrebari(spre exemplu, ce va place la mine). apoi compara raspunsurile si u hotarasti care ti s`ar potrivi mai bine.in legatura cu celalalt, incearca sa-i spui delicat, asa incat sa nu`i ranesti grav sentimentele.mult noroc cu baietii

| marya a răspuns:

Poti sa te iei dupa comportament.

| andrei a răspuns:

Daca iubesti 2 nu iubesti cu adevarat:p

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Care te a cerut in casatorie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa mergi cu amandoi, cine greseste primul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amandoi se comporta cu baietii ca orice baiat dar cand se uita la mine are cu totul alta fatastraight face

| bylly483 a răspuns:

Eu cred pe pe primul care a aparut in viata ta.care e mai romantic si care are grija de tine nu golanii de cartier care joaca teatru fata de o fata succes!happy