| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata care imi vine nepoata, eu si mama ei suntem verisori de gradul III. Exista vreun impediment pentru. vreo eventuala relatie? Raspundeti va rog doar daca stiti! Multumesc! cel mai bun ia funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Normal ca un impediment exista. Daca nu din punct de vedere legal, cel putin moral.

5 răspunsuri:
| Iulia100rock4ever a răspuns:

Da,logic,funda?

| Vix999 a răspuns:

Logic ca da. O data pentru ca sunteti neamuri si moral nu ar fi foarte ok si doi pentru ca sigur esti mult mai in varsta decat ea...

| mona a răspuns:

Nu cred ca ar tocmai indicata o relatie intre voi

| yoman13 a răspuns:

Suntem de aceeasi varsta, eu sunt mai mare cu un an decat ea!

| Mariiaamariiaa a răspuns:

Sunteti rude de gradul 9, adica foarte indepartate. Nu exista impediment nici legal nici dpdv al bisericii.