| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a întrebat:

Imi place de o fata si ei i place de mine si pana acum i-am dat un pupic pe obraz ce sa fac happy 11 ani

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face nimic. Continuati sa fiti prieteni. Nu ai ce sa faci la 11 ani big grin. Asteapta, si poate veti prieteni mai buni si cine stie? laughing Nu te grabi!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asteapta sa cresti. Asta ai de facut.

| danutzu96 a răspuns:

Aveti 11 ani. Ce sa faci? nimic. La vasta asta sunteti inca copii, si subliniez copii. Un pupic dela ii poti da, unei colege cand este ziua ei sau cand nu ai mai vazut pe cineva de ceva timp. Nu inseamna prea mult, este un gest comun. Mai asteapta 5 - 6 ani daca vrei relatii.

| AnimefangirlYaoi a răspuns:

Sa uitati ca s-a intamplat... aveti 11 ani! Ai timp de fete toata viata, axeaza-te pe invatatura.Nu cred ca fetelor le plac baietii prosti.

| Cotiuga_Maria_1991 a răspuns:

Lasa fetele momentan. Eu zic sa te axezi pe invatat si daca tu zici ca te place eu zic ca puteti fi doar prieteni apropiati, ca o relatie serioasa nu ai cum sa ai de la varsta asta, dar in fine, faci cum vrei, eu ti-am dat un sfat!
Pace

| zShad0w a răspuns:

Pur si simplu, te lasi de viata.