| DannyDanuTs a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun imi puteti da un sfat! dau funda! mersi!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Bagate cu ea in seama si daca nu esti genu mai emotiv zi direct in fata sau batei apphappyChiar daca ii place si ei de tine nu o sa faca ea primul pas...Incerca ca n-ai nimic de pierdutbig grinSucceshappy

7 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Eu spun sa ii dai de inteles mai mult ca o placi si ca vrei sa fi cu ea iar daca discutia se aprinde ii spui clar ca iti place de ea...

| Gumitzza5 a răspuns:

Daca ti-e rusine sa-i spui,incearca sa-i dai semne:
Las-o sa te vada cand te uiti la ea,apoi intoarce capu.
Intreab-o daca vrea sa iesiti la un suc,terasa, ceva frumos.
Intreab-o daca are prieten.
S-au poti sa-ti faci curaj si s-ai spui pe mess, s-au sai trimiti un mesaj in care sa-i spui ce simpti pentru ea.Baftakiss

| nico6 a răspuns:

Spune-i ca este frumoasa (fetele le place sa auda asta)"funda"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. happy si si eu caut raspunsuri tongue

| 24101996 a răspuns:

Poi...daca avetii id de mess... spune'ii p mess.happy.BFT!

| madalinutza_9688 a răspuns:

Trimite-i un sms sau spune-i pur si simplu:va plimbati si ii spui:"vreau sa-ti spun ceva...imi place de tine". Curaj, nu e chiar atat de greu!

| electric_9063 a răspuns:

Poi...simplu.
Te duci la ea si virbiti mult filtrezi cu ea.
Si dupaceea o :*:*:*.