| rebela2011 a întrebat:

Imi place de un baiat care imi pune porecle. dar otusi sunt prietena destul de buna cu el. el este un baiat foarte tubeist si uneori obraznic. ce ar trebui sa fac ca sa fiu impreuna cu el?

Răspuns Câştigător
| alexandra_1890 a răspuns:

Buna! nu vreau sa-ti spun ceea ce majoritatea ar putea spune:''urmeaza-ti inima!'' pentru ca de multe ori poti face multe prostii! deci cel mai bine ar fi sa incerci sa stai cu el cat mai mult si sa va cunoasteti si incearca, ca uneori sa fii si tu un pic mai tupeista( atentie nu foarte mult pentru ca ai putea strica tot ce ai fi putut cladi) daca te deranjeaza faptul ca iti pune porecle incearca sa faci si tu asta! si incearca sa vezi ceea ce simte el pentru tine vorbeste cu el despre asta dar ai mare grija! incearca sa il prinzi intr-un moment in care sa fie singur fara anumiti prieteni langa el ca discutia sa poata fi cat mai serioasa! acestea fiind spuse sper ca te-am ajutat si BAFTA!

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Poi daca nu face el primul pas, fal u prima...bft

| MacowaySocial a răspuns:

Incearca sa cunosti persoane noi :) http://www.macoway.com/girls/output.php

| vladut7373 a răspuns:

Poi daca iti pune porecle pune-i si tu si daca si lui ii place de tine... Ei asta e bine dar, asteapta sa vezi daca face el primul pas dar, mai intai intreaba-l pe el sau pe prietenii lui daca te place si incearca sa petreci mai mult timp cu el si poate o sa aiba curaj sa-ti spuna daca te place sau nu dar daca nu atunci incerca sa-i spui tu prima.

| rebela2011 explică:

Alexandra ai dat un raspuns destul de bun doar a eu il cunosc ep baiatul acela de foarte multa vreme ...de cand eram inca de vreo 2 3 sau 4 anisori

| gigiro a răspuns:

Canta la tuba sau ce face de-i tubeist? Pune porecle? Daca sunt cu masura, le poti accepta, astfel. Spui ca e obraznic, de ce-ti place de el? Ce calitati are? Sau iti plac numai defectele lui?

| BadBoyCristy a răspuns:

Ceau Ale, asta ii contul tau?

| rebela2011 explică:

Bai badboycristy intelege o data ca pe mine nu ma cheama nici ale nici alexandra pe mine ma cheama Alina altceva mai vrei sa mai stii?