| deliamy a întrebat:

Imi place de un baiat dar e foarte foarte foarte timid! nu imi pot da seama daca ii place de mine sau nu ...pareri?

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mişto pisica. Să-mi pun mâţa mea cea fioroasă să-i cânte o baladă?batting eyelashes

| TheLastDancer15 a răspuns:

Nu auzit mai nou ce se face acum? cred ca nu, dar iti zic eu. pune pe cineva sa intrebe. a mers cu multi, deci sigur merge si cu tine... funda?

| WOLFRAM a răspuns:

Foarte foarte timid. ar putea insemna poate putin afundat in lucru (scoala, liceu). Eu ti-as putea propune multe dar unele ar fi chiar stupide... de obicei oamenii mai timizi asa de fata nu ai cum sa stii daca iti spune adevarul sau nu ...sincer solutia mea e cam stupida dar alta nu am si sper sa mearga. incearca sa te dai pe la el si chiar sa il :* si daca te refuza inseamna ca nu te place daca nu te refuza inseamna ca e bine pentru tine. pare stupid dar metoda mai clara nu exista orice gest poate fi interpretat in 1001 moduri dar asta nu ai cum sa o interpretezi

| HappyForYou a răspuns:

Pai incearca sa vb cu el sh sa il intrebi cat mai multe pana ajungi in adancul sufletulu lui sh intreaba-l atiunci daca nu cumva s-a indragostt de cinv... funda sau ceva?

| Tinkerbell_3393 a răspuns:

Trimite-i un bilet in care ii zici ce sentimente ai fata de el sau vorbeste cu el fata in fata.

| nebunatik_6344 a răspuns:

Icerca sa ii spui ce simti...spune-i sa nu fie timid si intreaba-l daca simte acelasi lucru pentru tine. sper ca te-am ajutat... fundoy?:X:X:X

| nadea_1837 a răspuns:

Va cunoasteti bine, vorbiti cind va intilniti? Daca da, Eu cred ca cel mai bine e sa-i spui tu denspre parerea ce o ai denspre el.
Incearca.Stii in viata uneori e bine sa faci tu primul pas.