| rebela2011 a întrebat:

Imi place de un baiat. El imi pune porecle, dar uneori este si dragut cu mine.ar trebui sa-i spun ca imi place de el?

Răspuns Câştigător
| DenysaDulcika a răspuns:

Lasa-ti inima sa te conduca chiar daca frumos ar fi ca el sa faca primul pas. daca chiar il placi cu adevarat ar trebui sa-i spui poate ca nu o sa-i vina sa creada sau poate ca o sa creada ca ai innebunit. Daca esti sigura ca te place cred ca ar trebui sa-i spui.

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cel mai frumos este ca el sa faca primul pas, dar daca baiatul iti place si crezi ca merita efortul ia initiativa si abordeazal.

| ddanaraluca a răspuns:

Buna Rebela2011
Lasa-ti inima ta, sa decida, stai pentru cateva minute si incearca sa te gandesti ce iti doresti cu adevarat
P. S Eu as face-o, mai bine mai devreme decat mai tarziu, sper sa iti mearga bine:*

| raluca18 a răspuns:

Nu prea e ok sa iti dezvalui tu prima sentimentele fata de el ci invers

| theorizer a răspuns:

Bursucel, stai, nu pleca! Bursucel! laughing

| BadBoyCristy a răspuns:

Pffff... Ale ai imbulinat-o:p:p:p:p:p!

| BadBoyCristy a răspuns:

Cine intreabalaughing!

| rebela2011 explică:

Badboycristy cine ii ale?

| CrazyBambollina a răspuns:

Fii la fel de amuzanta si distrata cum este el, fa si tu glume, pune-i porecle (in limita bunului simt), incearca sa te apropii de el... din gluma in gluma veti ajunge departeeeeeeeeeeee (cel putin asa cred eu, pentru ca am reusit odata faza asta) pup

| yonika_6102 a răspuns:

Daca el iti pune porecle inseamna ai un loc in inima lui asa ca incearcati norocu si spune-i ca il placi.Succes!