| SabyRom a întrebat:

Imi place de un baiat. Il vad in fiecare zi mai putin duminica. Cum sa ma cuplez cu el? Vreau multe metode. Funda. P.S. nu stiu daca ma place dar eu cred ca macar putin da.

Răspuns Câştigător
| Andy001 a răspuns:

Incearca sa afli ce ii place si sa vezi punctele voastre comune.Cand sunteti singuri sau chiar si cu alti prieteni incearca sa vorbesti despre acele lucruri.De asemenea vezi ce uraste si incearca sa eviti acele chestii.Roaga-l sa-ti explice un lucru, chiar daca tu stii. Apropo, trebuie sa stie si el raspunsul la acel lucru. Dupa asta complimenteaza-l, dar cu complimente adevarate.Si in ultimul rand spune-i ca il placi.

4 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Te poti "cupla" cu el prin bluetooth, wireless, cablu de date, etc.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Foloseste metoda clestelui.

| justyoung9 a răspuns:

Pai,testeaza-l,prefa-te ca ai nevoie de ajutor, cand este el prin preajma(vezi daca e dornic sa te ajute). Roaga-l sa-ti explice un lucru si vezi atentia pe care o acorda, explicandu-ti, adica interesul acordat...

| Alexa20022000 a răspuns:

Ar trebui sa stai, din punctil meu de vedere cat mai mult cu el.Sa va plimbati in oras sau ceva de genul asta. Funda?