| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Imi place de un baiat! si cred ca si el ma place dar e ft rusinos sad. credeti ca daca ma duc si ii spun fata in fata ca il plac o sa ma creada disperata? sau credeti ca` o sa ma indeparteze de el datorita faptului ca e rusinos straight face?

4 răspunsuri:
| dianadiana2000 a răspuns:

Pai eu zic sa intri in anturajul lui(sa te imprietenesti cu prietenii lui), sa te bagi in seama de orice, sa vb d X siY...ma intelegi? si dup'aia o sa'si dea seama ca il placi...dk nu, i'o spui!winking

| ciufulixx a răspuns:

Buna...si eu sunt in acceasi situatie numai ca baiatul de care imi place mie nu e timid.in primul rand asigurate ca te place poate el crede ca aveti o relatie de prietenie foarte apropiata dar nimic mai mult. inceraca sa vorbesti cu el sa-i bati niste apropouri sa stai mai mult cu el mult succes:X:X

| lulalica a răspuns:

Pai...eu zic ca inainte sa-i exprimi sentimentele tale, sa aflii cumva ca el chiar te place, adica sa fii sigura de astabig grin, si sa fiti undeva singuri big grin...pentru ca e rusinos si nu cred ca va spune si el daca simte ceva pentru tine de fata cu ceilalti big grin.Asta e parerea mea, sper ca te-am ajutat.te-am pupat:*

| LadyBee a răspuns:

Sincer eu cred ca ar trebui sa ii spui, cred ca va aprecia adevarul.dar ii spui daca esti absolut sigura ca te place...pentru ca daca nu, cum ai spu si tu te poate indeparta sau si mai rau ii pierzi si prietenia(crede-ma ca vorbesc din propria-mi experienta)