| MuzicaBooM a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat, dar nu stiu daca lui ii place de mine.Am avut perioade in care am stat impreuna in banca, dar cum imi dau seama daca lui ii place de mine?

2 răspunsuri:
| LadyDeny a răspuns:

Daca vezi ca vrea sa te cunoasca, sa iasa cu tine in oras ca sa vorbiti, si nu in club sau petreceri, te suna mai des, iti scrie mesaje, se intereseaza si ii pasa de tine si de problemele tale, se comporta frumos, iti da mici atentii, incearca sa iti dea de inteles ca te iubestewinking

| V1p3rViruSsatuL a răspuns (pentru LadyDeny):

Din punctul meu de vedere (sunt baiat) un baiat da e inteligent nu ai cum sa iti dai seama fiindca ca si mine fentez mereu asa cum a explicat Deny si ele cred ca le plac... Asa ca depinde cum e el ca si persoana dar cum a zis Deny fac cam toti baietii