| Anonym21 a întrebat:

Imi place mult de o fata dar e e cu un alt baiat cunoscut dar nu pot sa zic ca acela mie cel mai bun prieten?Va rog zicetimi cum sa procetez sa ma placa acea fata?Funda.

3 răspunsuri:
| smekerik a răspuns:

Pai imi pare raw pentru tine dar daca fata aceea este cu altcineva nu cred ca ai prea mari sanse cu ea ...doar daca dupa un timp se desparte de acel baiat si poti sa ii zici daca vrea sa fie cu tine ...si daca nu vrea asta este straight face

| drhotzu a răspuns:

Mai ai o problema: tie iti place dar ei? daca sentimentul nu iti este impartasit ii pierzi pe amandoi.
SFAT: nu te baga, ramai cu gandul si atat.

| Aurelian0709 a răspuns:

Știu ca nu poți accepta răspunsul meu. Dar mai bine lasă-i sa se iubească ei. Gândește-te ca ești în locul prietenului tău și se baga cineva în relația voastră. Nu cred ca ti-ar pica deloc bine.