| lifeispink a întrebat:

Imi place un baiatwinking Stie chatterbox! Cum as putea sa ii spun ca vreau sa fiu cu el? Sau cum as putea sa il chem in oras fara sa creada ca sunt disperata?hee hee Funda >: [P. S:repede rolling on the floor ]

Răspuns Câştigător
| Deeee1998 a răspuns:

Pei,vorbesti cu el pe mess si ii sugerezi o plimbare daca te refuza nu comenta la adresa refuzului sau.Accepta asa nu va avea cum sa te faca disperata. Daca, dupa 10 invitatii la o plimbare el te refuza inseamna ca nu vrea nimic cu tine, dar nici nu vrea sa.ti dea sperante.Inseamna ca se gandeste la tine [ca la o prietena]si nu vrea sa te faca sa suferiwinking. Fundabig grin?

5 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Hei,nu trebuie sa fie asa de greu. Apropriete de el, dai un sarut mic pe obraz si il intrebi:Vrei? Nu mai mult, daca se gandeste la acelasi lucru si daca vrea si el o sa isi dea seama despre ce e vorbawinking. Daca nu vrea inseamna ca e un tampit si nu stie ce e o fata frumoasa phbbbbt laughing.Pup si bafta!

| lifeispink explică (pentru KirigayaKirito):

Ideea este ca el e la acelasi liceu cu mine dar e cu un an mai mare si nu prea am ocazia sa ii dau un mic sarut pe obraz sad

| lifeispink explică (pentru KirigayaKirito):

Alte idei puppy dog eyes?

| KirigayaKirito a răspuns (pentru lifeispink):

Atunci fa acea ocazie! Du-te la el, lasa rusinea ca nu mai e la moda.Cand o sa ai ocazia atunci jop pe el laughing, ideea e ca mai bine sa incerci sa sa vezi ce se intampla, decat sa regreti toata viata ca nu ai facut-o si sa te intrebi cum ar fi fostwinking

| TipaBlonda a răspuns:

Incearca sa il inviti subtil la o cafea sau un suc nu are de ce sa te refuze, iar o data ajunsi acolo discutati iar dintr-o discutie in alta ajungeti si la partea ca vrei sa fi cu el, asa o sa iti dai seama daca si el simte ceva pentru tine si se merita sa fiti impreuna. Parerea mea!