| sweetgirl_6230 a întrebat:

Imi urasc parintii! nu ii mai suport mai ales pe tatacrying acum am venit acasa de la scoala si am vrut sa mananc mancarea mea preferata care mia cumparato mama special pentru mine si acum nu mai estecrying si cred ca tata a mancat-ocrying m-am dus la magazin sa imi cumpar alta si nu mai este nici la magazincrying am hotarat sa nu mai mananc pana nu imi cumpara de undeva mancarea mea pref.crying si nu e acum prima data ca imi face faza astacryingcryingcrying imi este foamecryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| thereforyou a răspuns:

laughing mi se pare amuzanta povestea ta. cred ca ai o problema la cap

32 răspunsuri:
| iasmina0archie0fan a răspuns:

Fara suparare dar ceea ce spui tu e total aiurea. Zau, astea sunt fite. In loc sa te bucuri ca ai o familie care iti face toate poftele, tu te superi din nimic?! Ti-a mancat mancarea si?! E un motiv sa te superi? AI parinti buni, si cel mai important ai o familie. Asa ca lasa fitele deoparte. Unii nici macar nu au norocul sa aiba niste parinti care sa le faca poftele, care sa tina la ei. Asa ca mai gandeste-te.

| Lampardinho a răspuns:

Pai poate nu a mancat el si ai uitat-o acolo daca zici ca tia mai luat tatal tau mancarea asta nu inseamna ca nul mai suporti happy eu zic sa nu ti "greva foamei" ci spune-i in fata

| angy_6079 a răspuns:

Daca iti era foame mancai ce aveai in frigider.nu asteptai ''mancarea ta preferata". ai niste reactii si fite de 2 lei. macar daca ai stii ca tatal taw a mancat-o. hai sa fim seriosi. du-te si baga in tine ce gasesti.