| WhiteDiamond a întrebat:

In curand un prieten se muta in alta tara si as vrea sa ii daruiesc ceva care sa ii aminteasca de noi. ceva mai mult decat o fotografie. aveti vreo idee?

4 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Ce lucruri îi plac prietenului tău? Poate unul dintre ele?

| Vio2003 a răspuns:

Fa un metraj cu poze cu voi doi si aventuri prin care ati trecut amandoi.

| Miruna1405 a răspuns:

Cumperi o fata de perna si o personalizezi cu fotografia voastra. Sper ca te-am ajutat.

| raisamarin12345 a răspuns:

Pai poti ori ce un album cu voi, sa-I faceti ultima zi cea mai frumoasa, sa-i cumparati ceva ce si ar dori foarte mult sau ceva care sa-si aminteasca de voi