| YoCookieMonster a întrebat:

In curand voi avea o surioara. Ce nume frumoase credeti ca i-ar putea pune mama mea? Dau FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Rebeca, Iemima, Emanuela, Cleopatra, Anca,Roxana,Linda, Paula, Imperia, Adriana, Adela, Nina, Mariana,Mihaela, Daniela,Valentina,Pamela, Victoria, Alina, Albertina,Malvina, Andreea,Corina, Geta, Hermina,Katia,Leea,Doina, Livia, Emilia, Mirela,Nicoleta,Oana,Semida, Irina,Letiția,Mara, Angela, Cătălina,Cosmina,Florina, Florentina,Adina, Allesandra, Aneka, Costinela.

26 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In alegerea numelui astazi este bine sa le preferi pe cele romanesti cu circulatie internationala insa.Ex.Maria,Elena,Veronica.Vor fi mai usor de pronuntat de catre ea insasi in primii ani, dar si de straini.

| Daria a răspuns:

Sara,Iolanda,Isabela,Olivia,Daria,Elena;

| BRG a răspuns:

Ai vrut să -ți dăm idei pentru numele sorei tale, și eu m am gîndit la cîteva nume, dar văd că ai dat stupid,înseamnă că nu ai nevoie de ajutor, păcat că m am băgat să te ajut, dacă știam nici nu scriam nimic, după numele tău se vede că nu ai minte în cap,nu ști să apreciezi ce e frumos, și m ai și minți pe deasupra, dau fundoi zici tu, ești varză.

| R9kitty a răspuns:

Pai ar trebui sai puna ce nume ii place ei, tie sau tatalui. Mie imi place Natalia si Raisa. Paahappy

| Simo0 a răspuns:

Bună sunt o grămadă de nume frumoase.Cred că surioara ta, ar vrea să aibă un nume mai frumos şi special.Mie îmi plac următoarele nume[le-am pus şi cu alinturi]: Casandra[Cassi], Ruxandra[Ruxi], Izabella [Iza, Bella], Selena [Selly], Jessica [Jessy], Jennifer [Jenny], Vanessa [Vane, Nessa] acestea îmi plac în special. Succes!

| vera_5828 a răspuns:

Monica.

| BeHappyForMe a răspuns:

Lorena(lore),daria,camelia(camy),adelina(adee),andrada(andra),sidonia,delia,lavinia(lavi),liviana,luana,anne-marie,rania,laura,

| BeHappyForMe a răspuns:

Brigita,dalia,jiulia,lorelai,emilia(emy.emma),marilena,melania,olivia,selena,sindia,sorana,vanessa,yasmine

| Șttefania a răspuns:

Mi e cel mai mult imi place numele Vanessa:X

| Laura1102 a răspuns:

Mie imi plac:
Vanessa
Carolina
Simina
Isabel
Melissa
Liana
Joceline

| MyYLife a răspuns:

Astea imi plac apoi nu stiu daca iti plac si tie:
-Lya
-Brita
-Vica
-Patty(Patricia)
-Beatrice
-Larisa
-Vanessa
-Stefii(Stefania)
-Sido(numele surori mele:Sidonia)
-Anda
-Antonia
-Alice
-Melania
-Carmen
-Shoppy
-Gabriela
-Lore(Lorena)
-Mya

sper ca tiau placutkiss

| xMary a răspuns:

Sincer, mie imi plac:

-Patricia
-Amalia
-Ioana
-Denisa
-Alexandra
-Diana
-Andra / Andrada
-Andreea
-Adela
-Mihaela
-Dana
-Iulia
-Roxana / Ruxandra
-Paula
-Maria
-Calina
-Carina
-Larisa

Sper ca te-am ajutatkiss. Funda?happy puppy dog eyes

| Andreea114820 a răspuns:

Parerea mea:
Elena
Denisa
Andreea
Ana
Maria
Violeta
Elisabeta
Isabela
Andra
Stefania
Cristina
Adelina
Alexandra
Larisa
Celia
Raluca
numele astea imi plac mie
sper sa iti placa si tie

| mikywhiteangel a răspuns:

Pai daca as avea o fetita numele ei ar fi Simona. Un nume fumos ar fi si Elena, Lorena, Amalia, Carina sau Camelia...

| DUTCH a răspuns:

Saraca de tine, nu stii ce te asteapta.asa ca o regula, sa o bati de la nastere pentru putina educatie

Răspuns utilizator avertizat
| MissBeer a răspuns:

Adela, Clara, Alexia.

| bebeusha123 a răspuns:

Cristina:p

| Mσηιι a răspuns:

Hy...pai mie imi plac numele care nu sunt prea auzite sau cele spaniole
iti dau cateva exemple
1PAloma
2Maite
3Esedra
4Vandana
5vanessa
6KAri
7.Delia
8Andra
9Adda

[mie cel mai mult imi place[ ESedra, Adda, Andra] love struck

| AndreeaXoXoXo a răspuns:

1) Anita (P.S. o poti alinta Ani)
2) Ilinca

| DjBebe a răspuns:

Alexandra:X

| PyTyCoOT a răspuns:

Mie imi plac ca si nume de fete asa:maria amalia andra daria denisa alexa vera sofia sara adela oriana natalia monica luiza alexandra lara eliza dia delia crina cristina cosmina clara carolina carmen carla beatris alice aura antonia anita adriana... astea-s niste nume frumoase dupa parerea mea acum ramane la laegerea ta

FUNDITSsA love struck

| LittleSunhine a răspuns:

Teodora,Andreea,Carla,Mădălina,Ersilia,Cosmina.
mie astea imi plac! Sa fie sanatoasa si frumoasa! happy

| FireEye a răspuns:

Patricia,Ana, Cleopatra, Elena,Emilia,Victoria,Adina,Alina,Mihaela,Roxana,Ilinca,Raluca,Alexandra,Maria,Flavia,Denisa,Catalina,Miruna,Lisa,Yasmine,Adriana,Ioana,Atena,Daniela,Diana,Ruxandra, Simona, etc! Funda?:O3

| Ralu_2930 a răspuns:

Ilinca raluca catalina irina carina geanina diana ramona

| PinckF a răspuns:

Simplu.un nume pe care il ador : Adora