| aswzw a întrebat:

In trei zile ma inrolez si inainte sa plec, vreau sa-i fac cel mai romantic cadou prietenei. Astept cele mai bune sugestii de la voi...

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cină în doi romantică... de neuitat!
Succes!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
o plimbare/o cina romantica/un medalion cu poza ta si ea..fi inventiv si daca o iubesti mult, nimic nu egaleaza ca vorbele tale pline de dragoste.
O zi buna si te asteptam cu drag din nou pe sitehappy

| Crucified a răspuns:

O tură-n oraş.

| drogh a răspuns:

Surprinde-o cu un buchet mare de trandafiri cu sclipici si du-o la un local pentru o cina romantica, cu o muzica buna.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Te inrolezi prietene.E ceva serios.Du-o la un film si la un restaurant, apoi fa sex cu ea.Nu se stie daca te mai intorci viu.

| andru10best a răspuns:

Eu as face un jurnal in care sa pun poze cu noi, sa astern amintiri si ganduri pentru ea. Sunt multe lucruri pe care le poti face. Poti sa afli mai multe idei aici http://www.surprizewow.com/blog/

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Cadoul perfect este un sarut in clar de luna.PapA!

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Pai, poti sa ii faci o surpriza gen, pregatesti ceva intr-un loc, pui multe decoratiuni si chestii gen, faci postre cu numele ei, petale de trandafir, si ii scrii numele cu petale. si ii dai un mare buchet de flori cand vine. este ceva foarte romantic. sper ca te-am ajutat. funda?

| anothernothingthing a răspuns:

Poti sa o suni si sa ii spui ca deja ai plecat si nu ai avut cand sa ii spui, dar i-ai lasat un cadou la un "amic" si roag-o sa se vada cu acel prieten al tau. Improvizeaza asa ceva. Si apoi du-te tu si surprinde-o cu un buchet de flori si o jucarica mica, pe care sa o poata lua mereu cu ea in geanta, spre exemplu.

| NuuyyMayyyy a răspuns:

Pai ce ceva romantic cum ar fi obijuterie nu trebuir sa fie foarte scumpa

| Aleeddia a răspuns:

Un inel cu diamant.Sigur o sa il poarte tot timpul