| Andreea5566 a întrebat:

În ultima întrebare v-am zis ca soţul meu nu îmi da voie sa ma vopsesc, au trecut cateva saptamani de cand am pus acea intrebare si tot nu m-a lasat sa fac asta asa ca nu am parul vopsit înca. Mie nu mi se pare normal lucrul asta ca nu îmi da voie, chiar daca sunt sotia lui.Cum îl pot convinge sa îmi dea voie? Chiar vreau sa ma vopsesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar de ce trebuie sa ii ceri voie?

| Cipi1212 a răspuns:

De ce să îți strici culoarea naturala a parului tau?

| eliancodrut a răspuns:

Esti servitorea lui?

| tunoi88 a răspuns:

Sa ceri voie sa te vobsesti happy sunt barbat dar ii ceri doar o parere si atat, cum sa ii ceri voie sa te lase.
Scrie mi in privat si iti explic eu cum sa pui problema!