| DeeaRi a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Cum ati reactiona daca o fata va face urmatoarele lucruri:

1)O sunati si o invitati la film si ea zice ca vine si in ziua filmului ca nu mai iese la film.

2)Apoi se gandeste sa iesiti amandoi si sa va plimbati si tu accepti

3)Apoi se razgandeste si nu va mai plimbati si te cheama cu prietenii in restaurant.

4)In timp ce te duci spre restaurant te cheama la alt film si tu nu mai accepti pentru ca l-ai vazut si nu ti-ai luat suficienti bani la tine.

5) In restaurant te trimite acasa. Si la un momendtat accepti sa te duci sa iei bani si sa te mergeti la film.

6)Ajungi acasa iei banii si te suna ca nu mai vrea la film.

Aceste lucruri le-a facut o fata fratelui meu.

7 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Si-a batut joc de el.

| Dariusuu a răspuns:

Urat din partea ei. Spun sincer ca si-a batut joc de el.

Nu cred ca e vorba de o fata nehotarata ci prostia o doboara.

O zi superba.

| alecx4music a răspuns:

Din experienta mea in general fetele sunt mai nehotarate, da aia cu trimisu acasa e prea de tot. Cum adica l-a trmis acasa? Pai daca ea ii spune sa se arunce in fantana el se arunca?
Daca nu avea bani si trebuia sa se duca, e ok. Da ar trebui si el sa fie mai sigur pe el, ca e baiat, nu sa-l invarta ea cum vrea...
Bafta!

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

E clar ca tipa e pe interes, o sa-i acorde atentie fratelui tau cat timp acesta incearca sa o rasfete. Apropo toate acele refuzuri erau pentru ca avea de rezolvat oferte mai tentante.

| johnnyMe a răspuns:

Un lucru e clar, isi bate joc de el ...la vazut slab de ingeri si indragostit si se joaca fata cu el!
Eu unul i-as spune in fata cum vad eu situatia si ce parere proasta a reusit sa imi faca! Fara prea multe explicatii si sa o las sa vorbeasca prea mult...as inchide cu...ok vorbim! Bye si zambet!
Oricum ce am spus e mult prea multa atentie, dar o sa se simta foarte rau ca nu mai are caletus sa faca cum vrea ea! puppy dog eyes

| MeGustaTeGusta a răspuns:

E o nesimtitawinking

| Raduuuuu a răspuns:

Eu as fi jucat la fel ca ea.