| Bubbleroze a întrebat:

Întrebare pentru băieți…. Preferați o fata care are sânii foarte mici? Fiți sinceri!

2 răspunsuri:
| glock17 a răspuns:

Nu sunt baiat, dar toti baietii cu care am vorbit spuneau ca sanii mici sunt mult mai misto decat cei mari, ca de aia nu poti sa prinzi ca lumea etc etc. Eu am C-cups si baietii cu care am fost impreuna si au pus mana sau le-au vazut, au spus ca e marimea perfecta. Acuma na iti dai seama ca mai sunt si care prefera sani mai mari dar nu prea ai ce face, nu poti controla mărimea sânilor indiferent ce vezi pe tiktok sau google sau mai stiu eu ce site-uri sau aplicatii. Ideea cea mai importantă e sa iti accepti tu fetele asa cum sunt, ca-s superbe laughing

| Cinic a răspuns:

Eu vreau pe una care sa nu ma însele.
Cerințe de sistem:
Să nu fie obeza.
Nu îmi pasa de sâni sau fund sau alte pseudo calitați. Sa fie ia un om bun si fain.