Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti.Si raspunsurile pentru fete. Buna, TPU.Maine e 8 Martie.Stiu,v-am dat o veste proasta…
Dar am trecut noi si prin altele mai rele…
Cand a fost ziua mea,stiti cu totii - tot asa m-am apucat sa sarbatoresc mai devreme c-o zi(pe TPU-zic) si deci am calculat eu acum ca ar fi corect din partea mea sa le intorc gestul domnisoarelor si doamnelor de aici,care au venit atunci si m-au felicitat,mi-au spus vorbe frumoase si mi-au daruit clipuri de pe youtube,sau chiar mi-au facut clipuri acolo – le am in playlist,nu am de gand sa le scot,ma mandresc cu ele…
Si deci va propun,domnilor,sa spunem si noi fetelor ceva frumos,aici – iar daca vreti sa le scrieti si mesaje in privat,asta e alta treaba,nu ma bag – mai glumim,mai facem un compliment, sau-de ce nu?-poate mai combinam si vreun id de mess-ceva…
Eu vreau sa le spun fetelor doar atat:va doresc sa va iubeasca cine trebuie si sa fiti fericite cu el.Pentru ca asta e cel mai important,zic eu.
La multi ani!
Asadar,baieti, va astept sa-mi raspundeti.Sa citeasca si fetele,dimineata,la cafea, ceva frumos...
Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu le transmit celor cuminti (fetele care isi vad de treaba) sa aiba grija cu cine umbla si sa aiba un pistol pentru autoaparare laughing in caz de hartuire pe timp de noapte iar pentru femeile pe interes sa faca ce vor ele atat timp cat nu mi se pun in calea mea, altfel val vartej se aleg de ele

46 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns (pentru Klepto):

Klepto, mulţumesc şi ţie. Poate apare şi Hombre cu vreo poezie, să recitaţi versuri în duet.

NOname
| NOname a răspuns (pentru mgtow):

Ei, aşa mai vii de-acasă!
Te făcuşi romantic peste noapte. Mai un pic şi va trebui să-ţi schimbi nickname-ul.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si acum, daca imi permiteti, vreau sa o invit pe Greece la dans…
http://www.youtube.com/watch?v=F2zTd_YwTvo
La multi ani!

| UndergroundFolklore a răspuns:

Vai,mersi-mersi>big grin

greece12
| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar eu, voi face nebunia sa accept.
Rar mi-a fost cerut cu atata eleganta, un dans...

https://www.youtube.com/watch?v=tqLh6rQqkoA

Multumesc.
La multi ani!

| foxsilver a răspuns (pentru anonim_4396):

Banuind gusturile tale in materie de muzica, presupun ca ai inalbit, cautand si ascultand atata muzica clasica :)), si asta, doar ca sa-mi faci si mie o dedicatie.
Azi te-ai dovedit a fi un adevarat cavaler!;;)
Invaluit de misterul anonimatului, totusi, ai impartit fetelor zambete, muzica, ba chiar ai facut si o invitatie la dans, ce mai…ai fost un adevarat erou!
Uite, chiar iti trimit o melodie dintr-un film al carui erou a fost admirat de milioane de femei:
https://www.youtube.com/watch?v=CP6LQjJo7eY
Si-ti multumesc pentru dedicatie si urare! :)

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! happy

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

Greece, ne spui si noua cum e Cancelled la dans? Stie sa danseze sau te-a calcat pe picior? rolling on the floor
Nu de altceva, dar sunt dispusa sa-i trimit niste tutoriale de dans.

greece12
| greece12 a răspuns (pentru foxsilver):

Iti poti pastra tutorialele,fox,Cancelled nu se dezminte,e un perfectionist prin excelenta!
Gandul lui frumos, atentia lui delicata si intreaga desfasurare a sensibilitatilor masculine pe care s-a straduit sa le adune aici ca un omagiu pentru fete, demonstreaza generozitatea unui suflet prea mare, ca sa fie cuprins in normele de rand.
In aceste conditii, dansul lui e mult superior unor pasi simpli, e o plutire imponderabila prin vise si acorduri...

| AR1373 a răspuns:

La multi ani!

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

De fapt, eram ingrijorata mai mult de picioarele tale! laughing

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Femeilor le doresc multi barbati la asternut, iar celor singuri mult respect pentru ca au ales sa nu traiasca intr-o colivie.

| foxsilver a răspuns (pentru OnHold):

Eu as spune ca e Simfonia invingatorului!
Pentru dragoste, as alege asta:
https://www.youtube.com/watch?v=e4d0LOuP4Uw