| 4evergentleman a întrebat:

Întrebare pentru fete și femei: voi ați sta cu un bărbat care nu are prieteni,care e solitar, singuratic? Fiți obiective.

Răspuns Câştigător
| Jus7t a răspuns:

Sunt multi tipi asa, doar cu familia si atat, nu vad problema.

Plus ca poate sa isi faca prieteni cand nici nu se asteapta la asta.

Ori cazuri in care sunt prietenii bazate pe interese, nu e cel mai rau lucru you know.

79 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Tragedia este ca tu compari 2 situatii total diferite care nu au vreo legatura una cu altalaughing

| 4evergentleman explică (pentru Miruna333):

Na bine happy

| iulia0514 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Și eu care credeam că e din cauza acestei oițe negre laughing
Ma gândesc ca ți-o fost mila de o biată oiță neagră fără apărare și oropsita de soartalaughing

| 4evergentleman explică (pentru iulia0514):

Sa te pap eu toată oita neagra laughing numai oita neagra nu ești tu când tu ești dulau/sacal in toată regula de fapt laughing

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Privește viata reala. Nu ai citit ce am scris eu. Majoritatea bărbaților care nu arata nici bine, au joburi de muncitori, sunt oameni simpli, au casnicii, copii, au relații. Majoritatea dintre aceștia pot avea și vicii și chiar și asa au relații. Nu judeca nimeni pe unul care lucrează la kaufland dacă și ea provine din acelasi mediu și este un om simplu la fel ca el. Majoritatea bărbaților singuri de peste 35 ani, au vicii spre deosebire de femeile singure peste 35 ani care sunt realizate. Da, o femeie poate avea sex mai ușor, asa e natura, dar ea nu își dorește asta. O femeie care e curtata de bărbați sub nivelul ei nu se va simții flatata, validata, la fel cum un bărbat care va face sex cu o femeie sub nivelul lui nu o va lua de nevasta și nu se va afisa cu ea. Pentru noi sexul nu e o forma de validare, nici faptul ca ni se da atenție în online Faptul ca sunt unii sau unele care aspira la mai mult, este pur și simplu lupta fiecăruia de a avea pe cineva care sa ii ridice dar de cele mai multe ori sunt așteptări nerealiste sau poate nu, depinde de fiecare și ce are de oferit. De regula cei care sunt singuri nu sunt ființe sociabile.

| iulia0514 a răspuns (pentru 4evergentleman):

Na amu și tu nu ma mai da de gol repede ști sa pârăștiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Oamenii de pe TPU nu înțeleg problemele tale cu anxietatea, depresia, n-ai cu cine vorbi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma30555):

Voiam să-i scriu asta lui 4vergentleman.

| 4evergentleman explică (pentru anonim_4396):

Da,că românii și țiganii sunt multi analfabeți și inculți, dar nu ai cu cine sa o dai la pace sau la capăt că mulți sunt idioți chiar și cu studii superioare și multe!

| CleanHeart a răspuns:

Ce îmi pasă mie daca are prieteni sau nu, mie îmi pasă să aibă calitățile pe care le cer eu

| Jus7t a răspuns (pentru CleanHeart):

Blablabla.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Pui o întrebare fetelor. Fetele îți răspund sincer și la subiect. Iar tu apoi le întrebi DE CE gândesc așa? What's wrong you guy?
Ai să rămâni singur? Garantat!

| DomnulPoliticos a răspuns:

Imi place ca ai primit raspunsuri doar de la barbatii

| Fatwagienurse a răspuns (pentru iulia0514):

Fa fuge cantarul de tine cand te vede, niciun barbat nu ar sta cu tine, o sa mori singura inconjurata de oameni care nu dau 2 bani pe tine si te tin prin preajma doar asa ca animal de companie

| iulia0514 a răspuns (pentru Fatwagienurse):

Ce sa vezi în mod inexplicabil (din punctul tău de vedere) cantarul nu fuge de mine ca nu bag în mine cât 10 am și bărbat spre marea ta uimire! Nu știu ce ai vrut sa obți cu acest comentariu dat oricum sa ști ca nu ma deranjează ci doar imi provoacă mila având în vedere că e scris de o persoana cu probleme psihice!

| Fatwagienurse a răspuns (pentru iulia0514):

Du-te fetito si da cu mopu pe gresie la WC ca numai la asta ai fi buna, vai de capul terminatului aluia de sta cu tine, impreuna faceti de-un creier intreg, aproape intreg, tu sfert el putin sub jumate

| iulia0514 a răspuns (pentru Fatwagienurse):

Iar eu îți recomand să mergi urgent la un consult psihiatric ca psihologul deja e depășit de situație! Apropo aștept următorul cont ca prevăd ca în 2 zile ți-l blochează și pe ăsta!

| Fatwagienurse a răspuns (pentru iulia0514):

N-ai ce sa recomanzi tu fetito ca esti vai de capul tau nu stii pe ce lume traiesti, vai de aia saracii care sunt obligati sa te suporte in fiecare zi, asteapta sa vezi cat de proasta esti, nu ca n-ar fi destul de evident deja

Răspuns utilizator avertizat