| alloysia a întrebat:

Intrebare pentru mamici din Brasov sau Focsani: stiti un loc unde se pot face gauri pentru cercei? Fetita are 1 an si 8 luni. Ele stau doar cateva saptamani in tara. Multumesc.

4 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

In Orizont in Brasov stiu ca mai e un magazin cu bijuterii si acolo se fac gauri.

| AOLEVRIC a răspuns:

[Brasov ] Pe Republici sunt 2 magazine de bijuteri una de argint si una de aur pe partea dreapta cum mergi.Intri in cea de argint si e 10$. e pe undeva prin zona Leonardo. dar in general cam pe la toate amaneturile se fac.

| TheCritic a răspuns (pentru AOLEVRIC):

Good job, ai copiat raspunsul meu. Sa stii ca nu mai e acolo nimic.

| elyn a răspuns:

Buna! Fiind atat de micuta, mergeti cu ea la spital-maternitate, solicitati un cadru medical, trebuie sa fie nedureros si esthetic, numai bine!