| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pusa de Aura:

Din nou baiatul mi-a mai spus si aseara te iubesc tongue :X:X:X:Xsi asa... astazi a intrat ziua,
l-am intrebat ce face, am vorbit putin cu el... printr-un subiect i-am spus ca-l iubesc, si el mi-a raspuns in genul asta:
pot sa zic adevarul laughing
si eu big grin
un prieten zice ca s-ar putea sa isi bata joc de mine. Lui i-a spus ca ma iubeste ca pe o sora. Insa eu vad altceva, se uita la mine cand eu nu ma uit la el, vine pe langa mine "din joaca" in pauza si multe altele... In curte se uita la mine. Nu stiu ce sa fac... eu il plac foarte mult!

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Iubirea se simte nu se "aude "! deci, ce-ti mai trebuiesc cuvintele?

| IooMar a răspuns:

Nu poti sa fii asa de sigura ca te place sa poate sa te induca doar in eroare iti zic eu.Mai bine Il intrebi fie pe mess fie fata in fata ce parere are despre tine si cum tine la tine si o sa vezi ca iti zicewinking

| aliyna a răspuns:

Cel mai bine e sa discuti cu el, sa-i spui ceea ce simti si sa-l intrebi ce simte pentru tine, dar aceasta discutie, ar fi de preferat, sa o purtati fata in fata, abia atunci iti poti da seama cu exactitate daca te place sau nu.

| Dorinel a răspuns:

M'ai lasati dreacu messu asta, n'o sa fiti in stare sa bolborositi 2 cuvinte in realitate cand va veni unu/a bun/a la voi...

Rezolvati totu' fata'n fata!

| HaiHui4Ever a răspuns:

Daca e un baiat vanat de multe fete, ai grija mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@anonim
asta as vrea cel mai mult acum!
multumesc ca ai raspuns...

| NevastuicAaA a răspuns:

Cu siguranta te place!

| Luana_5142 a răspuns:

Daca iti place nu stiu ce tot mai sta pe ganduri happy