| anonim29299237337 a întrebat:

Iubesc un baiat de aproape doi ani
mai bine zis am invatat sa l iubesc pe tot parcursul acestui timp
tin din tot sufletul meu la el, momentan de vreo 6 luni suntem prieteni, dar nu vorbim foarte des..inainte vorbeam mult mai mult, doar ca cred ca si a facut iubita..sufar foarte mult dupa el si il visez in fiecare noapte
visez la o viata langa el pentru ca e singurul baiat care ma face sa ma simt eu cu adevarat in preajma lui.m-am atasat atat de tare si nu stiu ce sa mai fac, il vreau din toata inima mea ..cand il vad nici nu pot sa vorbesc cu el pentru ca mii de emotii imi cuprind tot corpul..nu mai vreau sa sufar

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar daca el are iubita atunci nu poti face nimic, inseamand ca inima lui bate pentru altcineva iar tu trebuie sa-ti vezi de viata ta si sa-ti cauti un alt baiat, ca ceea ce simti pentru el nu-i dragoste, doar invidie/gelozie ca el are pe altcineva.