| gianni90 a întrebat:

Iubita mea are 48 de ani cu 10 ani mai in varsta decat mine, la inceput 1 an de zile am fost simpli prieteni dar ea totdeauna a vrut mai mult iar eu nu, dar cand a zis ca ma lasa pentru altul care sa ii dea si iubire, sex am zis ca nu vreau sa o pierd pe ea si pe baietelul ei si am acceptat sa fim iubiti.Am incercat a 2 a zi sa facem sex dar nu am putut pentru ca corpul meu nu o dorea suficient, nu se excita suficient pentru ca niciodata nu am vazut-o ca pe o femeie. Apoi alt esec iar la fiecare esec ea se punea isterica si ma ameninta ca renunta la mine... apoi m-am imbatat si am facut sex mai multe zile si a fost totul ok pana intr-o zi cand m-am simtit rau si ea a vrut sex si nu am reusit sa o penetrez iar ea m-a amenintat ca ma lasa, m-a facut praf. Acum imi e frica sa ma mai risc si caut scuze doar ca sa nu facem sex de frica ca daca nu iese bine ea ma va parasi definitiv.Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu stiu de ce stai cu o femeie pe care nu o vezi ca si pe o femeie...
Nu ai unde sa stai? Te tine cu bani? Sau care este explicatia pentru care stai cu o femeie pentru care nu ai nici o atractie?
Nu ai vazut de la bun inceput ca nu o placi? Sau ai vrut-o de mama nu de iubita?
Din perspectiva mea, ar trebui sa iti vezi de ale tale si sa iti cauti pe altcineva.Nici tu nu mai esti asa tanar si ai nevoie de o femeie dupa tine, cu care sa te casatoresti si sa faci copiilul tau nu sa devi alcoolic ca sa te poti culca cu dansa.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu vorbesti serios? Doar pentru sex esti tinut?
Da-i baiete drumul, ca femeia aia este posibil nimfomana, da-i pace, sa-si gaseasca pe altul, mai apropiat de ea, care sa-i ofere ce vrea.
Tu cauta-ti un suflet bun si iubitor, cu care sa-ti poti face un viitor, ca ai si tu o varsta, ce dumnezeu...