| Alex999999999 a întrebat:

Iubita mea mi-a zis asa din senin ca vrea sa ne desparţim pentru ca ea nu mai vrea relaţie. Sunt de 8 luni cu ea împreună.Nu a dat nici o explicaţie, a zis doar ca vrea sa ne desparţim.Ce aţi zice ca e corect sa fac? Şi cum să mă obisnuiesc cu situaţia?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Explicatie este ca si-a gasit pe altul, de care este indragostita probabil si ti-a dat papucii.
Nu-i nimic de obisnuit aici, doar iti vezi de drum si te bucuri de vara, alaturi de prieteni, ca timpul sa treaca mai usor si sa uiti de ea.

| Miruna333 a răspuns:

Ce este normal si sanatos. Sa ii respecti decizia. Trece de la sine, timpul le vindeca pe toate, stai ocupat

| Cipi1212 a răspuns:

Alex, din păcate am dreptate. Iubirea este ca vremea. Azi e cald și soare și mâine plouă. Asta este.

| Dragobeta a răspuns:

Ori si-o fi gasit pe altul, cum zice Violeta, ori nu e multumita de cum te comporti tu cu ea. Avea alte asteptari. Ar mai fi o varianta dar nu stiu cati ani are. Daca inca e foarte tanara, si-o fi dat seama ca nu si-a trait copilaria. Si vea asta.
Daca ea vrea despartire, nu ai ce face. Las-o cum vrea ea. Altfel, veti avea o viata de iad.