| Patricia445555 a întrebat:

Iubitul meu a plecat din nou la munca în străinătate eu am născut recent fata are aproape o luna nu prea știu sa am grija de ea și de asta eu stau la mama însă mama se baga cam mult în creșterea ei.Ce pot face în situația asta? Day funda

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fii recunoscatoare ca primesti ajutor?

| sierra1 a răspuns:

Imi pare că am mai discutat asta dar tu, ZERO reacție, așa măcar de bun simț

https://www.tpu.ro/......tiu-sa-am/

| ioana748 a răspuns:

Cate fete nu si - ar dori sa fie in locul tau!?
Multumeste-i ca te ajuta.
Spune-i ca se oboseste prea tare si ca vrei sa te implici mai mult in cresterea propriului copil, dar cu tact si finete.

| Dragobeta a răspuns:

Recunosti ca nu te pricepi deloc. Dar ti se pare ca mama se baga prea mult. In ce? Ca la o luna nu sta sa faca educatia pruncului. Nu stii sa spui multumesc. Atunci, ia-ti jucaria (copilul) si pleaca la casa ta. Descurca-te singura.

| darrio2007 a răspuns:

Ce ai vrea sa faca daca tu habar n-ai sa o cresti?
Nu-ti place cum procedeaza maica-ta, creste-o singura.