| Patricia445555 a întrebat:

Iubitul meu a plecat la munca în străinătate amândoi am fost de acord ca el sa plece eu am născut acum o luna o fetiță locuiesc la părinți mei pentru ca nu ma prea pricep sa am grija de cea mica și ma ajuta mama de la un timp tata zice ca mi-am luat bărbat zice ca mi am luat degeaba bărbat dacă nu e lângă mine în perioada asta și ca a plecat în alta țară la munca dar știți asta din întrebarea anterioara acum tata a început sa zică ca ar fi mai bine să merg la iubitul meu în străinătate dar fata are abia o luna.Cum sa fac ca tata sa nu se mai bage în viața mea și să nu-l mai vorbească dr rău pe iubitul meu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te muti.

| Cipi1212 a răspuns:

Așa sunt tații de fete. Sunt protectori.

Bula
| Bula a răspuns:

Dupa ce fata va implini varsta de un an, ati putea merge la sotul tau.
Pana atunci trebuie sa alaptezi si sa schimbi copilul, ceea ce ar fi foarte reu in straiatate, mai ales fara ajutorul mamei tale.