| Loredana90000 a întrebat:

Iubitul meu a venit la mine şi a şi dormit la mine. Părinții mei au fost de acord, l-am chemat să mergem în bucătarie să mâncăm doar ca el a zis că îi e ruşine de parinţii mei să mănânce la mine.Şi lui îi e frica şi de tata, eu am 16 ani.Vi se pare normal comportamentul iubitului meu?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci s-a culcat cu tine (fara vreo jena sau rusine) in casa lui taica-tu, dar i-a fost rusine sa manance de fata cu taica-tu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere varsta ta de 16 ani e destul de normal sa nu doarma la tine in casa cu parintii. Da mi se pare destul de normal comportamentul lui.

| gabicoo a răspuns:

Dacă pe tatăl tău îl cheamă Fane Topor este de înțeles.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu e normal comportamentul lui, de ce să îi fie rușine, de dormit cu tine(probabil și sex) sub același acoperiș cu părinții tăi nu i-a fost rușine? Nu prea e asumat iubitul tău.

| ZitaRita a răspuns:

Uneori cu toții se poarta asa