| Christina90009 a întrebat:

Iubitul meu are 18 ani, iar eu 16, nu prea ma mai înţeleg cu el de ceva vreme pentru ca el imi cere doar sa facem dragoste. Eu consider ca sunt înca mica pentru asta, el nu înţelege, mi-e frica să îi zic ca vreau sa ne desparţim.Ce aş putea face în situaţia asta? Parinţii mei stiu de el dar îmi e frica sa le zic ca el se comporta urât cu mine

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa iti invingi frica si sa faci ce e mai bine pentru tine, sa ii dai papucii si daca lucrurile degenereaza sa iti anunti si parintii

| 1onur a răspuns:

"Iubitul" tău este pedofilii 100%100 fiindcă se uită la copiii ca tine și își dorește sa întrețină raporturi și relați sexuale cu tine și vine cu minciunile la tine și bagă pretexte și vrăjeală ( dragoste) "dragostea " asta a lui de "moare" el după tine de numai poate este săte ducă în pat și să-și bată joc de inocența ta naivitatea ta copilăria ta viața ta nu te lua după vrăjeala lui ieftină "dragoste" în el urlă Pedofilul din el nu mai știe cum sa facă să procedez ce sa facă săte prindă în plasa lui cu minciuni săte violeze Doamne Dumnezeule ferește.

Niciun bărbat sănătos 100%la100 cu discernământul apt nu sar uita nu șiar da filme gânduri murdare spurcate infecte cu niște copile de 16 ani tu ești un copil care trebuie să-ți termini școala nu săte apuci de prosti ai grija mare câți faci un rău imensă dacă iei decizia sa ajungi cu el sa faceți proști fiindcă el te poate lua cu multa vrăjeală multe metode multe moduri multe stiluri Pedofili psihopați sănt maeștri bolnavi mintali în pedofilie și uite așa ajungi sa fi violată bat jocorită de bolnavi ăștia mintali care au ce au cu copii ca tine inocenți naivi nau habar de nimic în viață și nici discernământul nu-l aveți la vârsta asta fiindcă sunteți niște copii nevinovați care puteți fi ușor corupții ușor manipulări ușor influențabili ușor bat jocoriți de minți bolnave dezumanizate fără nicio frică de Dumnezeu "oamenii" sănt experți în privința copiilor ca voi care știți nu aveți habar viața asta cât de ne dreaptă este și crudă este dacă ei vad copii ca voi pe străzi Doamne Dumnezeule ferește...

Nu există nicio iubire între tine și el nu există nicio dragoste între tine și el. El este foarte foarte foarte bine conștient de ce face și ce a plănuit cu tine fiindcă te cunoaște știe ca de copilă ești știe cât de naivă ești știe cât de inocentă ești știe totul despre tine el băga vrajela cu "droaste" să profite de corpul tău trupul tău sufletul tău inima ta să-și bată joc de fine microbul ăla infect de pedofili bolnavi mintali spune-i urgent la părinți tău că el vrea sa întrețină raporturi și relație sexuale intime cu tine el având vârsta de 19 ani deja nu mai este el 18 de mult merge pe 19 garantat tu abia ai 16 ani ești un copil doar nevinovat nu ești o femei în vârstă.

Relațiile nu sănt pentru pedofili și copii Relațiile sănt pentru oamenii mari trecuți de o vârstă trecuți prin o viață anumite întâmplări de viață când vei crește le vei înțelege acum ești un copil nevinovat care ești pe mâinile unui nenorocit de pedofil ce vrea săte violeze anunțăți părinți fiindcă el Doamne Dumnezeule ferește poate să-ți facă mult rău din cauza obsesia lui sexuale cu minore și copii nevinovați

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă ce simți. La 16 ani nu poți avea astfel de drame. Eu mi-am pierdut virginitatea la o vârstă similară, dar din fericire mi-am regăsit-o aici.

| Kiran a răspuns:

In niciun caz sa nu cazi in capcana lui, e corpul tau, daca tu consideri ca nu vrei, atunci nu vrei. Nu esti un obiect ci o persoana. Nu lua decizii ce le poti regreta mai tarziu.