| AdelaAdela88888 a întrebat:

Iubitul meu e în proces de divorţ cu soţia lui, a depus recent actele de divorţ asa mi-a zis el mie. Nu sunt sigura, eu cat era casatorit eram amanta lui, parinţii mei nu sunt de acord ca el e casatorit.Ce sa fac ca ai mei sa fie de acord cu el? Nu prea am incredere in el si nu stiu daca a depus actele de divorţ.Voi ce credeţi credeţi ca m-a minţit sau chiar a depus actele de divorţ?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Te-a mintit, o sa realizezi tu asta mai tarziu cand va inventa tot felul de motive si amanari.

| Miranjacanela40 a răspuns:

Nu este cea mai bună decizie să fi cu cineva care nici macar nu și-a dat timp după divorț să-și lingă rănile din prima relație. Tu îl ei de bun. Chiar dacă se va căsători cu tine el la rândul lui va găsi o altă amantă, care se va bucura de bună dispoziție și bineînțeles bani lui și tu vei fi cea care îi calcă cămașa să meargă prezentabil la amantă.

| Violleta2022 a răspuns:

Minte si continua sa minta!
Parintii tai au dreptate, ca nu-i nromal sa fii amanta unui barbat insurat, distrugandu-i omului casnicia si incurandu-te cu un curvar mincinos.

Apoi sa nu uitam, un curvar care isi iseala sotia, va ajunge curand sa-si insele si amanta, ca nu-i genul care sa fie fidel nici unei femei, iar cand se satura de tine iti da apapucii si tot la nevasta se intoarce.

| tunoi88 a răspuns:

Barbatii care au amante, niciodata nu o sa divorteze, f rar. Este doar o vrajeala de a lui, sa te mai tina agatata asa cat se mai poate!
Poti sa imi scrii in privat si iti explic mai detaliat!