| andreeaandrea987 a întrebat:

Iubitul meu și cu mine avem o relație buna, însă el e puțin gelos, de înțeles ne înțelegem bine însă nu îmi prea place ca el, e cam gelos. Nu vreau sa ne stricam relația.Ce pot face în situația asta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Să nu-i dai ocazia sa fie gelos.

| AliGab a răspuns:

Ma mir ca apare un punct si un semnul intrebarii, dar pana la punct nimic...niciun semn de ortografie

| 1onur a răspuns:

E problema la el nu la tine.

| Cipi1212 a răspuns:

Gelozia este o boală.

| alibaba99 a răspuns:

Putin sau cam gelos? e mare diferenta...

| IL0VEDINER0 a răspuns:

Sa mergeti la psiholog amandoi sau doar el.Gelozia este metoda prin care subconstientul lui ii spune ca nu este destul de bun.Trebuie sa mearga la psiholog si sa isi creasca stima de sine altfel va ajunge dependent de tine.