| AdrianaEvaAdriana a întrebat:

Iubitul meubtatal copilului meu vine foarte dea la mine eu find însărcinată am 27 de ani cu locuiesc la mama pentru ca mam despărțit de el dar ne dorim să ne împăcam am decis sa ne despărțim pentru ca el mi-a zis ca nu e pregătit sa fie tata când i-am zis ca sunt însărcinată laș ierta dar am teama ca ma va dezamăgi iar.Ce pot face sa nu ma dezamăgească iar?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"ca mam despărțit.mi-a zis ca nu e... când i-am zis ca ..laș ierta dar.Ce pot face"

pune și tu mânuța pe un manual de gramatică, asta ai putea face!