| AndrewTate7789 a întrebat:

La ce nivel trebuie sa fii ca să poți avea o relație?

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe la nivelul doi.

| Violleta2022 a răspuns:

Macar sa ai BAC-ul luat, sa ai bun simt, sa fii politicos, educat, respectuos si cu bun simt.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oleaca mai sus decat Tate sa poti fura de la el

| johnnny123 a răspuns:

Ha? La ce fel de nivel te referi?

Dar indiferent la ce nivel te referi, îți pot spune la ce nivel NU trebuie să fii: La nivelul lui Andrew Tate

| AndrewTate7789 explică (pentru johnnny123):

Statut social, popularitate, statut financiar etc

| johnnny123 a răspuns (pentru AndrewTate7789):

Aham, și ce fel de răspuns cauți? Ceva de genul "trebuie să ai 143k de euro în bancă, un Audi minim A4 maxim din 2018 și un apartament de minim 70mp la maxim 700m de centru?" Sau cum se stabilește mai exact "nivelul" în viziunea ta?

În plus, relații pot avea și oameni care locuiesc într-un bordei de chirpici. Deci este evident că nu există nicio regulă în acest sens.

Dacă nu reușești să ai o relație, problema nu este neapărat "nivelul" tău social sau financiar, ci modul în care abordezi problema.

Și repet, a fi admirator al unui violator proxenet abuzator și sechestrator de femei nu ajută.

| AndrewTate7789 explică (pentru johnnny123):

Usernamul e pus la misto

| johnnny123 a răspuns (pentru AndrewTate7789):

Aham, clar... În cazul ăsta de ce ai ales "AndrewTate" și nu "ScoobyDoo"?

| AndrewTate7789 explică (pentru johnnny123):

E mai actual

| TimberWolf a răspuns:

Nivelul 90 cel putin.

| Madaxo97 a răspuns:

Poți să îți faci relație la ce "nivel" vrei tu. Doar ca foarte important, fata trebuie să fie la același nivel cu tine, sau un pic mai jos. O fata cu "nivel" mai mare nu va sta cu un bărbat cu nivel mic. Cu alte cuvinte, dacă tu te consideri de nivel mic ca și statut social, financiar, îți faci o iubită la fel ca tine, nu e greu.

| FreddieM a răspuns:

Sunt fete pentru toate nivelurile, nu dispera, găsești tu ceva și pe măsura ta.
Cheers

| AndrewTate7789 explică (pentru FreddieM):

Eu ca și om am potențial dar din cauza unor prostii pe care le-am făcut în adolescenta la 24 de ani nu sunt masterand și cu job de 2000 de euro care îmi garanta o viata mai buna, o apreciere bună din partea oamenilor și automat sa îmi găsesc o fata tot de acel nivel care sa iubească barbatul pentru sufletul lui, caracterul lui samd, o fata saraca tot la aia cu bani trage ca să iasă din sărăcie, din pacate și nu e neapărat vina lor cât a părinților care se opun dacă întâlnesc un baiat modest material dar cu calități umane bune.
Eu am greșit ca la vârsta adolescentei ma izolasem și nu ma mai duceam la școală ca nu îmi plăceau colegii.

| LisaJulie a răspuns:

Ce nume de utilizator ai! Trebuie sa ai un nivel ceva mai sus de influenceri ca Dorian Popa

| Miruna333 a răspuns:

Sa fii impacat cu tine, si sa nu iti doresti o relatie cu disperare, doar pentru a avea pe cineva

| AndrewTate7789 explică (pentru Miruna333):

E greu, la 24 de ani nu am avut nici o prietenie cu o fata și sunt virgin, îți dai seama ca sunt alarmat

| Miruna333 a răspuns (pentru AndrewTate7789):

Atunci clar terapie, n-ai cum altfel

| Giulia911 a răspuns:

Level 1000

Răspuns utilizator avertizat
| andreispeed250 a răspuns:

Niciun nivel, dar sa se vada totusi ca faci ceva cu viata ta.