| HimoSsa a întrebat:

La multi ani tuturor, si multa bucurie in 2013♥*))
Acum doresc sa va intreb ce mi-ati sugera pentru alegerea unui cadou!?
E vorba de un cadou mai special pentru iubitul meu``am nevoie de idei originale.happy
Dau fundiTaa.``♥

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

Ii poti darui un ceas, o bratara sau poate un articol vestimentar.
Ii poti lua si ceva personalizat, cum ar fi o perna cu poza voastra. Poti opta si pentru o cana la fel, pe care sa scrie o declaratie de dragoste.

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Un an nou fericit, HimoSsa!

Ii poti face cadou un ceas.

Bafta!

| BubuLina999 a răspuns:

Un caiet frumos cu amintir in care sa scrie toate intamplarile voastre, cu poze ...cu tot. obiecte personalizate, fa i o surpriza si invita l undeva...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La multi ani! O suzeta, un pampers, poate se gandeste ca o sa-i dai un bebe candva; Bebele cadoul perfect dar dupa ce va casatoriti

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Îi poţi lua un ceas sau un articol vestimentar.

| товарищ a răspuns:

Cumpara-i un parfum! Barbatii adora parfumurile! Sau..confectioneaza un colaj cu o poza cu voi doi, bla bla bla, inimioare, si dai-l de Sf. Valentin sau Cand vrei tuwinking. Sper ca te-am ajutat

| HimoSsa explică:

Mersi mult de ajutor!
Cred ca un ceas s-au un parfum va fi cadoul perfect.♥ThX` all.

| jogabonito a răspuns:

Ce crezi cai place cel mai mult ceva sa sa aiba amintire si daca ar fi sa va despartiti (sa nu fie cazu)sa isi aminteasca de tine

| Melenguesa a răspuns:

Un tricou cu 'genul lui de a fi'. Sau altceva (adidasi, bluza, blugi, etc:.)
Un ceas frumos big grin
Un mare pupic laughing
Sau poti pur si simplu sa ii faci tu ceva, nu neaparat prea frumos, dar sa insemne un cadou minunat pentru el, fiind de la tine happy