| Sorina45677 a întrebat:

Lam iertat pe fostul meu sot dupa ce am divorţat acum 5 ani pentru ca ma înşelat şi nici nu a platit pensie alimentara avem şi o fata de 6 ani pentru ea l-am iertat dar l-am rugat azi să stea puţin cu fata şi a zis că nu poate pentru ca e obosit.Vi se pare normal comportamentul lui dupa ce ca l-am iertat? Casa e a mea de la părinţi mei nu e a lui el când a venit mi-a promis ca se schimba dacă îl iert credeţi că se va schimba?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu siguranță, nu.
Ai făcut o greșeală enormă. Spui că "pentru copil", dar fix acesta are mai mult de suferit cu un astfel de părinte.

| relian a răspuns:

Da, se schimba dacai cumperi ciorapi noi laughing haine noi, le schimba cu cele vechi.
Omu nu-i curios de fata ta, chair dei si a lui, poate nu-i curios nici de tine, dar probabil n-a avut incotro, nu avea cu cine sta, s au unde sta, asa ca asa o oprire la tine o vreme, ii prinde bine.

Sa ne spui cand o sa plece iar laughing

| Madaxo97 a răspuns:

Eu cred ca pui la mișto întrebarea, ai mai întrebat de 2 ori în ultimele zile, nici măcar nu citești răspunsurile. E logic că nu e normal comportamentul lui, dar ți-ai făcut-o cu mâna ta, ai făcut cea mai proastă alegere să îl primești înapoi, acum suportă consecințele. Și tu si copilul.

| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui să nu-i acorzi șanse de multe ori.