| Irinairyna43 a întrebat:

Lam iertat pe tata pentru ca m-a dat afara din casa când am plecat de la soțul meu care era violent am 23 de ani am și o fetiță de 2 luni acum stau la tata și la mama pentru ca tata mă primit înapoi. Credeți că am făcut bine ca l-am iertat? El când m-am certat cu el a zis ca nu sunt fata lui

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ca m-a dat afara din casa când am plecat de la soțul meu...acum stau la tata ...Credeți că am făcut bine ca l-am iertat?"

dacă nu l-ai fi "iertat" oare unde stăteai?

| andreierdna91 a răspuns:

Nu vreau sa te cert...
Dar din simpla curiozitate... de ce repeti intrebarea?