| Myrela123 a întrebat:

M-am certat din nou cu soțul meu și de data asta am plecat la părinți mei sunt de 7 ani cu el casatorită doar că nu vreau sa mă întorc la el până nu se schimbă i-am zis asta pentru că el când se enervează pe ceva se supără pe ceva țipa la mine a zis că se va schimba dar nu sunt sigura că se schimbă.Voi credeți că se va schimba?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niciodata, dar tu inainte de a te casatorii cu el nu i ai vazut comportamentul? Nu stiai ca asa face? Acum numai este o noutate il cunosti, singura solutie este divortul, dar din ce cauza țipă la tine? Ce varste aveti voi? Copii aveti?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Poate să promită mult și bine, ca tot nu se schimbă.
Spune așa acum, doar ca să te intorci tu la el. Va sta potolit câteva zile, și după o ia de la capat exact cu același comportament.

| ioana748 a răspuns:

Se va schimba de hainehappy
Posibil, va simula un altfel de comportament pana te întorci, apoi lucrurile vor fi si mai rele.

| Miranjacanela40 a răspuns:

Nu se schimbă, divorțează și veniți de drum.

| Miranjacanela40 a răspuns:

Vezi că și el este pe TPU a explicat că ai fugit cu copilul bine ai făcut nu mai da niciun semn de viață lasă-l să crape că nu se schimbă niciodată.