| AdelaAdela88888 a întrebat:

M-am certat foarte tare cu iubitul meu, el este casatorit înca nu a divorţat deşi locuieşte cu mine. Imi doresc să divorţeze, mi-a promis ca face asta. Credeţi ca va divorţa vreodata pentru a fi cu mine? Sunt de 4 ani împreună cu el

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca va divorta niciodata, fiindca un asemenea om nu va face niciodata sacrificii pentru amantele de duzina, alea vin si pleaca din viata lui, in functi de cat de repede se plictiseste de ele.
Nu-i nimic daca te-ai certat cu el, inseamna ca-i mai bine pentru el sa renunte la tine si sa-si caute o amanta noua, mai proaspata.

Sotia va ramane intotdeauna femeia pe care o va respecta si iubii, de care nu va divorta, ca nu-i prost sa-si strice reputati din cauza unor fetite, care sunt doar pentru placere carnala.

| comandantul638386 a răspuns (pentru Violleta2022):

Respect ție! Rămâi o femeie adevărată!

| ioana748 a răspuns:

Stiu o poveste in care un domn istet a jonglat cu doua femei 30 de ani.
Avea copii cu amandoua. Cand a murit el s-a intamplat ca sotia oficiala a aflat de amanta,, tot oficiala.
Te pomenești ca ti face si programul vietii. Of, mergi la psiholog, ca ai probleme de atasament si ti pierzi timpul cu toti mizerabilii.

| StoicAnalysis a răspuns:

Te-a jucat pe degete 4 ani in care el a avut beneficiul de a avea si nevasta si amanta. Wake up to reality girl!

| LisaJulie a răspuns:

De ce nu a divorțat pana acum?

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă este căsătorit este amantul tău nu iubitul tău.

| comandantul638386 a răspuns:

Nu va divorța, era deja divorțat din prima luna dacă erai ce trebuie. Ești doar sexul și sunt de acord cu Violeta. Nu vrei tu mai bine sa îți fac eu rost de niste iubiței nedivortati prin Elveția?
Facem și noi un ban necinstit, ne facem o afacere și după ne vedem de treaba noastră.