| Patricia6667 a întrebat:

M-am certat foarte tare cu iubitul meu în acel moment el ma împins dupa asta şi a cerut iertare a zis ca a fost nervos nu ştiu daca să îl iert sau să le spun parinţilor mei despre asta am 20 de ani. Credeţi ca merita să îi dau a 2 sansă? Ar fi bine să le zic parinţilor mei?

1 răspuns:
| 1onur a răspuns:

Cum Tea împins? Dece Tea împins? Ai căzut? Te-ai împiedicat? Era sa te lovește din cauza ca Tea împins? Tea împins de ce mai exactă? Este agresiv cu tu tine? Ția mai făcut gesturile astea de tarzan?