| Laurentiu18 a întrebat:

M-am despartit acum 2 zile de prietena si nu stiu ce sa mai faccrying(((( o iubesc mult da nu stiu daca relatia o sa mai functioneze pentru ca ne certam foarte des si ea se supara mereu din oricecrying( help me please nu stiu ce sa fac sa ii mai dau o sansa? voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Un sfat ce am invatat de la lume, am cules de la fiecare si am invatat sa pui dragoste la fel cat pune si ea, sia sa discuti cu ea ca daca trage cu tine va fi cu tine 4 ever, daca nu trage sunt semne de intrebare si gandeste-te ca pana te insori mai dai de altele happy. Viata iti da "capace" sa inveti, ca pe parcurs sa iti inveti copii sa nu faca ceea ce ai facut tuwinking. Insa o sa treci de perioada asta, insa tu ce crezi mai merita o sansa? gandeste-te bine ce faci caci. tu stii ce face/facea si din ce cauza va certati. Mi mi s-a acordat o data o a doua sansa si am suferit muult mai mult si acum nu mai am incredere in nici una straight face. DECI gandeste-te bine, vei gasi altele ce iti v-or fi pe plac happy.

3 răspunsuri:
| darkmonster a răspuns:

Pai ar trebui sa-i mai dai o sansa daca chiar o iubesti:].
adica sti ca oricine merita o a 2a sansahappy.
cred ca va veti impaca.
>:d

| Mistress a răspuns:

Incearca sa porti o discutie foarte sincera cu ea. Puneti-va de comun acord in privinta sentimentelor voastre, si daca ajungeti la un numitor comun, este loc si pentru a doua sansa. happy

| geli a răspuns:

Pai daca o iubesti eu zic sa incerci si sa ii explici cum sata treaba si sa va inpacati