| Constantin4 a întrebat:

Ma intalnesc maine cu o fata de care imi place multhappy Treaba este ca ei ii place de alt baiat dar a fost de acord sa se intalneasca cu mine happy Ea nu stie ca eu stiu ca ei ii place de alt baiat. Eu am aflat ca ei ii place de un alt baiat de la o prietena de-a mea. Ce pot sa fac ca sa.i cuceresc inima? Eu m.am mai intalnitt inainte cu ea, dar simt ca asta este ultima mea sansa. Va rog ajutati-ma! Ce pot sa fac sa.i cuceresc inima happy? Dau funda! Va rog!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai o comunicare deschisă vă poate apropia sau nu. Nu trebuie să-i invedezi spațiu, trebuie să aleagă și ea.
Mult succes!
Pa, pa.

17 răspunsuri:
| SindyR a răspuns:

Incearca sa fii tandru, romantic, sa simta fata ca trebuie sa fie cu tine. Inivit-o undeva in oras si vorbeste-i dulce fa-i complimente trebuie sa meargabig grin
Bafta!

| RobertMoon a răspuns:

Freza si parfum, asta e cheia.

| VladPetcu a răspuns:

1. Ca sa nu o dai in bara iei un buchet mare si frumos de flori( nu dala de cocalari)
2. O complimentezi.
3. Discutati un pic.
4. O iei incet de mana.
5. Daca lucrurile merg bine si consideri ca ar merge un sarut o si saruti.
Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VladPetcu):

Da ma bravo pe etape dar poate ii da buchetul si direct la treaba sarutat! Sa aiba mai mult timp!

| VladPetcu a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa ca am pierdut destule fete cu ultima sansa dar acum am invatatlaughinghappyrolling on the floor

| Constantin4 explică (pentru anonim_4396):

Da......si daca da inapoi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VladPetcu):

laughinglaughinglaughing Din experienta! BA UITATI AICI UN OM CARE SPUNE DIN EXPERIENTA PROPRIE SPUNE SINCER CE CREDE DIN PROPRIA LUI EXPERIENTA SI NU SPUNE PROSTII!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Constantin4):

Cine sa dea inapoi?

| Constantin4 explică (pentru anonim_4396):

Fata...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Constantin4):

Pei da esti fatalaughing

| Constantin4 explică (pentru anonim_4396):

Deci noi mergem pe mistouri aici, nu.i asa?
Hai sa facem mishtouri!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Constantin4):

Hai sa facem mistouri laughing laughing laughing ca iti dau ignore daca ai intentii proaste prima data zi ce ai de zis! Te ascult!

| Constantin4 explică (pentru anonim_4396):

In legatura cu raspunsul tau...,, Ar fii mai bine sa o saruti cand ii dai trandafirul"..Si daca dupa ce ii dau trandafirul si incerc a o sarut ea imi respinge sarutul(se da cu un pas inapoi..nevrand acel sarut,)Ce sa fac atunci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Constantin4):

Sa luati loc amandoi si sa beti ceva! Apoi incet incet incercati din nou. Succeswinkingwinkingwinking

| sacalup a răspuns:

Ai putea sa:
-ii desparti;
-devii mai super decat el;
-sa ii spui ce simti(dar trebuie sa-i spionezi si sa afli cum se comporta el cu ea). BAFTAwinking

| Cristinna93 a răspuns:

Faza cu buchetul mare de flori mie mi se pare preaaa mult pentru prima intalnire. eu iti sugerez sa fi sincer cu ea, amuzant, atent si cel mai important sa fi tu insuti! Baftaaa!