| Valentina7777777 a întrebat:

M-a lasat mama până la urma la tata, am stat o zi la el pentru ca nu am mai vrut din cauza mamei lui care ţipa la mine din orice. De asta am sunat-o pe mama sa vina dupa mine, am 17 ani.Ce pot face sa mai stau cu tata? Eu mai vreau dar locuieste cu mama lui şi ea ţipa la mine.

Răspuns Câştigător
| 1onur a răspuns:

Să-i înapaci. Tu ai puterea asta dată de la Dumnezeu fiindcă ei îți sunt părinți tăi și Dumnezeu prin tine va lucra să-ți împaci părinți roagăte frumos de amândoi sa lase orgoliile iniție prostia inutilă fiindcă ei nu sânt copii nici adolescenți și tu nu pot trăi fără ei doi și să vezi despărțiți spune-le Adevărul cu Adevărat așa cum este și că nu poți trăi cu un singur părinte și trebuie să fie ei amândoi că sa fi tu fericită cu Adevărat spune-le că ai nevoie și de tati și de mami lângă tine că sa poți crește sănătos și normal ca tot copii din lume.